> PRACA > Gdańsk

Kierowca kat. BC w Gdańsk, Pomorskie sprżedam

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • Prowadzenie busa z przyczepą oraz montaż i demontaż okien PCV • Drobne prace murarskie, zbrojarskie w zależności od potrzeb montażu • Prace w budynkach mieszkalnych na terenie Belgii WYMAGANIA: • Umiejętność obsługi elektronarzędzi • Zdolności techniczne i manualne • Dobry stan zdrowia i siła fizyczna • Atut: prawo jazdy kat. B E lub C E • Mile widziane: znajomość jęz. angielskiego NASZA FIRMA OFERUJE: • Długofalowa i stabilna współpraca • Zatrudnienie na umowie o pracę • Bezpłatne i zapewnione zakwaterowanie • Opieka polskojęzycznej kadry Kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres e-mail wpisując nazwę stanowiska w tytule wiadomości.

Detale ogłoszenia: Kierowca kat. BC
Sprzedawca: Mavax Sp. z o.o.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoPomorskie
Miasto:Gdańsk